Haber Sırası

Designed by Apple’ın fiyatı tam 300 dolar!

Teknoloji devi Apple, şu sıralar 300 dolar fiyat etiketi ile piyasaya çıkardığı “Designed by Apple in California” adlı kitap ile gündemde. İşte Designed by Apple ile ilgili merak edilenler…

Designed by Apple’ın fiyatı tam 300 dolar!
16 Kasım 2016 - 12:23 'de eklendi ve 111 kez görüntülendi.

Son dönemlerde yeni ürünlerini bir bir tanıtan Apple, şu sıralar 300 dolar fiyat etiketi ile satışa sunduğu “Designed by Apple in California” adlı kitapla konuşuluyor. Apple 2011 yılında hayatını kaybeden Steve Jobs’un anısına, şirketin geçmişten bugüne piyasaya çıkardığı tüm ürünlerin yüksek kalite fotoğraflarına yer verdiği kitabı geçtiğimiz günlerde satışa sundu.

---Reklamlar---

Designed by Apple in California adlı kitap teknoloji dünyasında içeriğinden çok fiyatı ile gündeme gelmiş durumda. Zira bir kitap için 300 dolar (yaklaşık 1000 lira)’lık fiyatın oldukça yüksek olduğu yorumları yapılıyor.

designed-by-apple-in-california

Kitabın içeriğinden bahsetmek gerekirse, Apple’ın 1998’de piyasaya çıkardığı Macintosh’dan, 2015 yılında teknoloji dünyasına kazandırdığı Apple Pencil’a kadar tüm ürünlerin 450 adet yüksek kalitede fotoğrafının yer aldığını söyleyebiliriz. Teknoloji meraklıları için çok ilgi uyandırmasa da, özellikle kitap koleksiyonu yapanların Apple’ın kitabına ilgi göstereceği tahmin ediliyor.

Apple’ın 300 dolarlık kitabının Türkiye’ye gelip gelmeyeceği ve Türkiye’deki fiyatının ne olacağı henüz belli değil.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Yandex.Metrica