Haber Sırası

Garmin Virb Ultra 30 ile GoPro’nun tahtına göz dikti!

Navigasyon sistemleri ile tanınan Garmin, yeni aksiyon kamerası Virb Ultra 30 ile sektörün zirvesinde yer alan GoPro’nun tahtına göz dikiyor. Garmin Virb Ultra 30 aksiyon kameranın özellikleri ve fiyatıyla ilgili bilgiler haberimizde.

Garmin Virb Ultra 30 ile GoPro’nun tahtına göz dikti!
13 Ekim 2016 - 17:16 'de eklendi ve 243 kez görüntülendi.

Garmin’in aksiyon kameraları sektöründe GoPro’nun tahtına göz diktiğini bir süredir biliyoruz. Garmin’in bu rekabeti ne kadar ciddiye aldığını ise yeni ürünü VIRB Ultra 30 ile birlikte görebiliyoruz. Uzun süredir bu sektörün zirvesinde oturan GoPro’yu alt etmeyi deneyen bir çok firma görmemize rağmen, bunlardan herhangi birisinin başarılı olduğunu söylemek zor. Bakalım Garmin bu durumu değiştirebilecek mi?

---Sponsor---

Garmin’in bu büyük rekabete kattığı son halka olan VIRB Ultra 30 oldukça etkileyici bir ürün. 4K, 1080p, 720p ve 240 fps ile video çekebilme özelliğine sahip olan VIRP Ultra 30, video çekerken aynı zamanda 12 megapiksele kadar fotoğraf da çekebiliyor. Tümleşik sensörleri sayesinde GPS’ten aldığı irtifa ve hız bilgilerini de video ya da fotoğrafın içine kaydedebiliyor.

GoPro’da olmayıp da VIRB serisinde olan en büyük özellik ise sesli komuta özelliği. Sadece bir kaç kelime ile videolarınızı başlatma veya durdurma ve fotoğraf çekme gibi özelliklerin yanı sıra, “bunu hatırla” kelimelerini söyleyerek videolarınızın içerisine hatırlatıcılar eklemeniz de mümkün.

Bu devrimsel sesli komuta özelliğinin yanı sıra çektiğiniz görüntüyü canlı olarak izleyebilmenize de olanak sağlayan 1,75 inçlik küçük ekranı ile bir adım öne çıkmayı başaran VIRB Ultra 30, GoPro’yu tahtından eder mi bilmiyoruz ancak en az GoPro kadar başarılı bir ürün olduğunun garantisini verebiliriz.

Garmin Virb Ultra 30’un fiyatı ise 399,99 $.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Google Haberler - Gündem Haberleri