Haber Sırası

Ankara Valiliği açıkladı: Ankara’da yarın okullar tatil!

Ankara 29 Aralık perşembe okullar tatil mi? Ankara Valiliği kar tatili açıklaması bekleniyor. Başkentte yoğun kar yağışı okullarda eğitime ara verilmesine neden olabilir!

Ankara Valiliği açıkladı: Ankara’da yarın okullar tatil!
28 Aralık 2016 - 23:50 'de eklendi ve 465 kez görüntülendi.

Ankara’da 29 Aralık 2016 perşembe günü okullar tatil olacak mı?

Ankara’da geçtiğimiz hafta hafif kar yağışlı bir hava geçiren Başkentliler, yarından itibaren daha şiddetli bir kar yağışına maruz kalacak. Meteoroloji’den yapılan açıklamaya göre Sibirya soğuklarının etkisi altına girecek Türkiye’de birçok il yoğun kar yağışından etkilenecek. Tahminlere göre çarşamba günü öğleden sonra başlayacak olan kar yağışının 3 cm kalınlığa ulaşması bekleniyor. Ankara’da Büyükşehir Belediyesi ve diğer ilçe belediyeleri beklenen yoğun kar yağışı için şimdiden hazırlık yapmaya başladı. Ankara Valiliği kar yağışının ertesi günü olan 29 Aralık perşembe günü okullara kar tatili açıklaması yapacak mı merak ediliyor.

Geçtiğimiz yıllarda Ankara’da yoğun kar yağışı görüldüğü dönemlerde okullar Valilik tarafından tatil ilan edildi. Yeni yıla yaklaştığımız şu günlerde, Ankara’da 28 Aralık çarşamba günü öğleden sonra başlayacak olan kar yağışının perşembe günü de etkili olması bekleniyor. Cuma günü etkisini kaybetmesi beklenen kar yağışının yılın son günü olan cumartesi günü hafif şekilde görülmesi bekleniyor.

Ankara Valiliği kar tatili açıklaması!

Ankara’da yarın başlayacak olan kar yağışının şiddetli olması ihtimaline karşı tüm önlemler alınmış durumda. Belediyeler ve Valilik birlikte hareket ederek, özellikle trafikte aksamalara meydan vermemek adına ana caddeleri tuzlamak için gerekli hazırlıkları tamamladı. Ankara Valiliği kar yağışının yoğun olması halinde okullarda eğitime belirli süreliğine ara verebilir. Ankara Valiliği’nin kar tatili açıklaması öğrenciler ve veliler tarafından merakla bekleniyor. Bu vesileyle Ankara’da yaşayan öğrencileri aydınlatmak adına Ankara Valiliği kar tatili açıklamasını dakika dakika takip ediyoruz.

Ankara Valiliği, 29 Aralık 2016 perşembe günü okulları tatil ilan etti!

Ankara Valiliği kar tatili ilan etti

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER