Haber Sırası

Berna Demir: “Atakan bana yumruk attı”

Türk halkına küfür ettiği videosuyla tekrar gündeme gelen Avatar lakaplı Çağan Atakan Arslan’ın eski sevgilisi Berna Demir, Atakan’la ilgili bilinmeyenleri anlattı. Berna Demir kimdir?

Berna Demir: “Atakan bana yumruk attı”
19 Ekim 2016 - 20:09 'de eklendi ve 309 kez görüntülendi.

Geçtiğimiz günlerde nişanlanması ve Türk halkına küfür ettiği videosuyla tekrar gündeme gelen Avatar lakaplı Çağan Atakan Arslan’ın eski sevgilisi Berna Demir, Atakan’la ilgili bilinmeyenleri anlattı.

Geçen sezon Türk televizyonlarının en çok izlenen yarışma programı Survivor ile adını duyuran Çağan Atakan Arslan, yarışmada şampiyon olmuş ve hayran kitlesini artırmıştı. Ancak Atakan’ın Türk halkına küfür ettiği bir videonun internete düşmesiyle milli boksçu için zor günler başladı. Kim tarafından internete yüklendiği bilinmeyen videonun ardından tartışılmaya başlanan Atakan’ın eski sevgilisi Berna Demir de tartışmalara dahil oldu.

Avatar Atakan’ın eski sevgilisi Berna Demir

avatar-atakanin-eski-sevgilisi-berna-demir

Renkli Sayfalar adlı magazin programına telefonla bağlanan Berna Demir, Atakan ile ilişkileri devam ederken kendisine yumruk attığını ve nefesinin kesildiğini iddia etti. Atakan’ın nişanlısı hakkında da konuşan Demir, “Nişanlandığı kişi Atakan’ın öğrenciydi ve yakın arkadaşlarından birisinin sevgilisiydi. Biz birlikteyken bu kadının Atakan’a yakınlaşmaya çalıştığını fark ettiğim ancak Atakan böyle bir durumun mümkün olmayacağını söyledi” dedi.

Atakan’ın Türk halkına küfür ettiği video ile ilgili de konuşan Berna Demir, “bu video bende de var. Kötü niyetli olsaydım videoyu Survivor devam ederken paylaşırdım. Bu videonun internete düşmesiyle herhangi bir ilgim yok.” açıklamasında bulundu.

Atakan ile yarışma başlamadan Kurban Bayramında ayrıldıklarını söyleyen Berna Demir, ilişkileri boyunca Atakan’ın kendisine ihanet etmediğini de belirtti.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER