Haber Sırası

Beşiktaş’taki hain saldırı Üsküdar’dan böyle görüntülendi!

İstanbul’da yaşanan bombalı saldırıdaki patlama anı Üsküdar’da bir grup gencin amatör kamerasına yansıdı. Beşiktaş’ta yaşanan patlamalarda 15 polisin şehit olduğu belirtiliyor.

Beşiktaş’taki hain saldırı Üsküdar’dan böyle görüntülendi!
11 Aralık 2016 - 0:57 'de eklendi ve 593 kez görüntülendi.

İstanbul Beşiktaş’ta patlama meydana geldi.

Bu akşam saat 22:30 civarında Beşiktaş-Bursaspor maçının ardından taraftarların dağılmasından yaklaşık yarım saat sonra, çevik kuvvet polislerine yönelik bombalı saldırı gerçekleştirildi. On saniye arayla iki bombanın patlatıldığı saldırıda Al Jazeera’ya göre en az 15 polis şehit oldu. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ise İstanbul’daki patlamalarda 20’ye yakın yaralı olduğunu açıkladı! Çevre ilçelerden ve Anadolu yakasında Üsküdar’dan da hissedilen patlamalar, amatör bir kameraya yansıdı. Üsküdar’da bir parkta gitar çalan gençleri kaydeden amatör kamerada patlamanın yarattığı aydınlık net bir şekilde görüntülendi.

İstanbul Beşiktaş’taki patlamanın ardından sosyal medyada hızla yayılmaya başlayan görüntülerde, parkta oturan gençlerden ilk patlamayı videoyu kaydeden genç görüyor. Arkadaşlarına bir patlamanın olduğunu anlatmaya çalışırken daha şiddetli olan ikinci patlama meydana geliyor. Patlamanın şiddeti ile videonun kaydedildiği Üsküdar’daki parkta dahi her yer sarsılıyor.

İşte Beşiktaş’taki patlamanın Üsküdar’dan kaydedilen görüntüsü (+18)

Not: Videoda gençler patlamaların yarattığı korkuyla küfürlü konuşmalar yapıyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER