Haber Sırası

Call of Duty Black Ops 3 çıkış tarihi ve sistem gereksinimleri belli oldu!

Dünya genelinde en çok oynanan FPS oyunlarından biri olan Call of Duty’nin son versiyonu Call of Duty Black Ops 3 çıkış tarihi ve sistem gereksinimleri Activision ve Aspyr Media’nın birlikte düzenledikleri etkinlikte duyuruldu.

Call of Duty Black Ops 3 çıkış tarihi ve sistem gereksinimleri belli oldu!
27 Nisan 2015 - 14:29 'de eklendi ve 695 kez görüntülendi.

Dünya genelinde en çok oynanan FPS oyunlarından biri olan Call of Duty’nin son versiyonu Call of Duty Black Ops 3 çıkış tarihi ve sistem gereksinimleri Activision ve Aspyr Media’nın birlikte düzenledikleri etkinlikte duyuruldu.

Şimdiye kadar Call of Duty ve diğer video oyunlarının çıkış tarihi duyuruları Salı günleri yapılırdı. Ancak Black Ops 3’ün çıkış tarihinin internete sızması nedeniyle, küçük bir değişikliğe gidildi ve çıkış tarihi resmi duyurusu geçtiğimiz Cuma günü yapıldı.

Yapılan açıklamaya göre CoD Black Ops 3, ön görülemeyen herhangi bir olumsuz durum olmazsa 6 Kasım 2015 tarihinde oyunseverlerle buluşacak.

Call of Duty Black Ops 3, 2060 yılında geçen hikayesi, teknolojinin geldiği son durum ve bu durumun yeni dünya düzenini belirlediğini şahit olmamızı sağlayacak. Teknolojinin silah ve silah sistemleri üzerindeki etkisinin açıkça yansıtıldığı oyunda, verilen senaryoyu 4 kişi birlikte oynayabiliyorsunuz.

Diğer bütün kaliteli oyunlarda olduğu gibi Call of Duty’nin yeni versiyonları yeni sistem gereksinimleri anlamına geliyor. Oyunun geliştiren Treyarch firması, çıkış tarihi ile birlikte CoD Black Ops 3 sistem gereksinimlerini de açıkladı.

Treyarch’ın açıklamasına göre CoD Black Ops 3 Sistem Gereksinimleri şöyle;

  • 64 Bit Windows 7, Windows 8 veya Windows 8.1 işletim sistemi
  • 2.93 GHZ Intel Core i3 530 veya 2.60 GHZ AMD Phenom II X4 810 işlemci
  • 6 GB RAM
  • 1 GB Nvidia GeForce GTX 470 veya 1 GB ATI Radeon HD 6970 ekran kartı
  • DirectX 11
  • İnternet bağlantısı
  • DirectX uyumlu ses kartı

Call of Duty: Black Ops 3 “Ember” Fragmanı

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER