Haber Sırası

Öğrenciden öğretmene öğretmenler günü sözleri!

24 Kasım Öğretmenler Günü Sözleri şu sıralar internette en çok arananlar arasında yer alıyor. Haberimizde daha önce hiçbir yerde okumadığınız öğretmenler günü sözlerine yer verdik.

Öğrenciden öğretmene öğretmenler günü sözleri!
23 Kasım 2016 - 20:00 'de eklendi ve 1000 kez görüntülendi.

24 Kasım Öğretmenler günü çarşamba günü kutlanacak. Tüm öğrenciler öğretmenleri için güzel sürprizler hazırlamaya başladı. Öğretmenler gününde güzel sözler ve mesajlarla öğretmenini mutlu etmek isteyen öğrenciler için öğretmenler günü sözleri hazırladık.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün en çok değer verdiği mesleklerden biri de öğretmenliktir. Baş Öğretmen Atatürk’ün yaptığı devrimler ışığında yeni nesilleri yetiştiren öğretmenler, her yıl 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde öğrencileri tarafından farklı şekillerde mutlu edilir. Kimi öğrenci öğretmenine bir çiçek ya da hediye verirken, kimi öğrenciler ise onu güzel bir sözle mutlu etmeyi tercih eder. Öğrencinin tercihi ister bir çiçek, ister güzel bir söz olsun öğretmen aynı duygularla mutlu olur. Haberimizde yer verdiğimiz öğretmenler günü sözleri daha önce hiç kullanılmamış sözlerden oluşuyor.

Öğretmenler günü sözleri!

– Vasat öğretmen söyler, iyi öğretmen açıklar, üstün öğretmen gösterir, harika öğretmen ilham verir. Harika öğretmenimizin öğretmenler günü kutlu olsun.

– İyi öğretmenler öğrencilerinin hayatında ömür boyu sürecek bir etki bırakır. En iyi öğretmenimin öğretmenler günü kutlu olsun.

– Bizi biz yapan sevgili öğretmenim, öğretmenler gününüz kutlu olsun.

– Başarılı her erkek ve kadının arkasında, bilinmeyen bir kahraman vardır. O kişi öğrencilerinin başarılı olduğunu gördüğünde sessizce mutluluk gözyaşları döken bir öğretmendir. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

– Gelecek nesilleri eğiten öğretmenlerin anne-babalardan daha fazla onur duymaları gerekiyor. Çünkü anne-babalar yalnızca hayatı öğretirken, öğretmenler iyi yaşama sanatını öğretirler. – Aristoteles

– Eğitimsiz bir çocuk, kaybedilen bir çocuktur. – John F. Kenndy

– Dünyanın en iyi öğretmenleri kitaptan değil, kalpten öğretenlerdir. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

– Sizin kadar harika bir öğretmene sahip olduğum için çok şanslıyım. Çok mutlu bir öğretmenler günü geçirmenizi dilerim.

– Bizim için harcadığınız zamanın, çabanın ve çalışmalarınızın ne kadar takdire şayan olduğunu bilmenizi istiyorum. Öğretmenler gününüz kutlu olsun!

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER