Haber Sırası

Ebru Gündeş artık Gönlümün Efendisi demeyecek!

Ebru Gündeş, ABD’de tutuklu olan eşi Reza Zarrab’tan boşanma kararı aldı. Ünlü sanatçı sahnelerde eşi için söylediği Gönlümün Efendisi adlı şarkıyı artık söylemeyecek.

Ebru Gündeş artık Gönlümün Efendisi demeyecek!
01 Ekim 2016 - 12:13 'de eklendi ve 305 kez görüntülendi.

Sevilen sanatçı Ebru Gündeş servetiyle herkesin konuştuğu Reza Zarrab’tan ayrılma kararı aldı. 6 yıldır mutlu bir birliktelik sürdüren çifttin bu kararı almasındaki en büyük neden şüphesiz ki eşi Reza Zarrab’ın Amerika’da tutuklu olması ve son zamanlarda hakkındaki suçlamalar nedeniyle Ebru Gündeş’in bu haberlere tepkisiz kalamaması.

Ünlü sanatçı Ebru Gündeş’in 6 yıldır birlikte olduğu eşi Reza Zarrab’tan evliliği boyuca aldığı hediyeleri iade ettiği ve eşinin boşanma için kendisine teklif ettiği 50 milyon liralık tazminatı reddettiği öğrenildi. Bu durum magazin kulislerinde Gündeş’in tazminatı yetersiz bulduğu için mi reddettiği, yoksa hiç tazminat istemiyor mu sorularını gündeme getirdi. Tazminat konusu başarılı sanat hayatı boyunca birçok mal varlığı edinen Gündeş’in boşanma sürecinde ortaya çıkacak.

Geçtiğimiz sezon O Ses Türkiye jürisinde yer alan Ebru Gündeş, Rıza Sarraf’ın ABD tutuklanması sonrası magazin dünyasından birçok isim ve dinleyicileri tarafından eleştirilmeye başlamıştı. Bu eleştirilerin son dönemlerde artarak devam etmesi başarılı sanatçının eşinden boşanma kararı almasına neden oldu.

Artık Gönlümün Efendisi şarkısını söylemeyecek!

Yıllarca evli kaldığı eşi Reza Sarrab’tan bir de kızı olan Ebru Gündeş, hayranlarının büyük beğeniyle dinlediği Gönlümün Efendisi şarkısını eşi için söylüyordu. Sahne aldığı yerlerde severek ve duygu yüklü okuduğu Gönlümün Efendisi şarkısını artık Ebru Gündeş’in ağzından duyamayacağız. Eşi ile boşanma sürecine giren Gündeş, bundan böyle sahnede Gönlümün Efendisi şarkısını söylememe kararı aldı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER