Haber Sırası

Ebru Şallı’nın Güzellik Sırrı: Domates Maskesi!

Ebru Şallı güzellik sırrını takipçileriyle paylaştı. Ebru Şallı domates ile hazırlanan bir güzellik maskesi tarifini, sosyal medyada kendisini takip eden hayranlarıyla paylaştı.

Ebru Şallı’nın Güzellik Sırrı: Domates Maskesi!
05 Kasım 2016 - 18:36 'de eklendi ve 292 kez görüntülendi.

Son dönemlerde adı bir süre birlikte olduğu Sinan Akçıl ile ayrılmalarıyla sık sık duyulan Ebru Şallı, artık kendini işine vermiş. Tüm kadınların sahip olmak istediği bir yüz güzelliği ve düzgün fiziğe sahip olan Ebru Şallı, güzellik sırlarını hayranlarıyla paylaşmayı da ihmal etmiyor. Ünlü isim son olarak domates ile hazırlanan bir güzellik maskesi tarifini, sosyal medyada kendisini takip eden hayranlarıyla paylaştı.

Türkiye’ye pilatesi tanıtan ve sevdiren Ebru Şallı, şu sıralar TV Em kanalında gündüz kuşağında yayınlanan Ebru Şallı İle Ebruli programını sunuyor. Güzel sunucuya program boyunca bir çok soru soruluyor. Bu sorular arasında pilates, spor, kilo verme, güzellik sırları gibi konular ön plana çıkıyor.

Bir izleyicinin yine güzellik sırları ile ilgili bir sorusu üzerine Ebru Şallı, Işıltı Veren Domates Maskesi tarifini önerdi. Programdan sonra sosyal medyada yoğun şekilde tarifi yeniden vermesini isteyen takipçileriyle de domates maskesi tarifini paylaştı.

İşte Ebru Şallı’nın güzellik sırlarından birisi olan Domates Maskesi Tarifi;

Malzemeler:

1 Adet Domates
1 Tatlı kaşığı üzüm çekirdeği yağı
1 Küçük kapsül E vitamini

Yapılışı:

Domatesi rendeleyin, yağı ilave edip sonra E vitaminini içine dökün. Temiz cildinize
uygulayın, haftada iki gün uygulamak yeterli.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER