Haber Sırası

Edvina Sponza: “Ben boşandım, onları da boşatacağım”

İbrahim-Demet Kutluay çiftinin ayrılmasına neden olan Edvina Sponza, “Ben boşandım, onları da boşatacağım” diyerek Demet Kutluay’a ihanetin belgelerini yollamış! İbrahim-Demet Kutlay neden ayrıldı? Edvina Sponza kimdir?

Edvina Sponza: “Ben boşandım, onları da boşatacağım”
20 Ekim 2016 - 20:12 'de eklendi ve 687 kez görüntülendi.

İbrahim-Demet Kutluay çiftinin ayrılık haberi geçtiğimiz günlerde magazin dünyasına bomba gibi düşmüştü. 11 yıldır evli olan çiftin ayrılıklarına, sosyetenin tanınmış isimlerinden Edvina Sponza‘nın sebep olduğu öğrenildi. Edvina Sponza, çiftin ayrılık haberini yapan Sabah Gazetesi yazarı Bülent Cankurt’a konuştu.

Bülent Cankurt son yazısında, elinde ihanetin belgeleri olduğunu söyleyen Demet Kutluay’ın avukatı Aslı Hatemi aracılığıyla eşi İbrahim Kutlay’a boşanma davası açtığını yazdı. Demet Kutluay’ın elindeki belgeleri ise ikilinin ayrılığına sebep olan Edvina Sponza’nın gönderdiğini belirtti.

Edvina Sponza

edwina-sponza-kimdir

Demet Kutluay’ın, İbrahim Kutluay ve Edvina Sponza arasındaki yasak aşkı ilk kez 11 ay önce öğrendiğini ve İbrahim Kutluay’ın yalvarmaları sonrası eşinin kendisini affettiği belirtilen yazıda, çiftin evliliklerin devam etmesini kabul edemeyen Edvina Sponza’nın çevresine “Ben boşandım, onları da boşatacağım” diyerek Demet Kutlay’ın telefonuna birçok fotoğraf ve mesaj gönderdiği iddia ediliyor. Sponza’nın Demet Kutluay’a “siz barıştınız ama kocanla benim ilişkim hala devam ediyor” dediği de ortaya atılan iddialar arasında yer alıyor.

Yazının son bölümünde, Edvina Sponza’nın gönderdiği fotoğraflar ve mesajlar nedeniyle iki kez hastanelik olan Demet Kutluay’ın, Sponza’nın gönderdiği ve içinde İbrahim Kutluay’ın kendisine aldığı hediyeler olduğu iddia edilen paket sonrası bir kez daha hastanelik olduğu iddia ediliyor.

Demet Şener avukatını yanından ayırmıyor!

Eşine boşanma davası açan Demet Şener’in katıldığı etkinliklerde avukatı Aslı Hatemi’yi bir an olsun yanından ayırmadığı dikkatlerden kaçmadı. Ünlü model son olarak Kansersiz Yaşam Derneği’nin Bebek’te düzenlediği bir etkinliğe Hatemi ile birlikte katıldığı görüldü. Basın mensuplarının sorularını da Demet Şener yerine cevaplayan Aslı Hatemi, davanın ne kadar süreceği hakkındaki bir soruya “çok uzatılır” dediği öğrenildi. Demet Şener’in etkinlik boyunca neşeli tavırlar sergilemesi de gözlerden kaçmadı.

demet-sener-asli-hatemi

Medyaya yansıdığı günden beri çok konuşulan İbrahim-Demet Kutluay çiftinin boşanma davaları, önümüzdeki günlerde magazin gündemini bir hayli meşgul edecek gibi görünüyor.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER