Haber Sırası

Elçin Sangu: 3 ay serum tedavisi gördüm!

Kiralık Aşk dizisinde canlandırdığı Defne karakteri ile herkesin gönlünde taht kuran güzel oyuncu Elçin Sangu, bir röportajında 3 ay serum tedavisi gördüğünü açıkladı.

Elçin Sangu: 3 ay serum tedavisi gördüm!
30 Kasım 2016 - 15:23 'de eklendi ve 278 kez görüntülendi.

Kiralık Aşk dizisinde Barış Arduç ile birlikte başarılı bir oyunculuğa imza atan Elçin Sangu, attığı her adımla en çok konuşulan isimler arasına giriyor. Hayranları güzel oyuncunun her anını takip ediyor ve güzel dileklerde bulunuyor. Elçin Sangu son olarak InStyle dergisine verdiği röportajda söyledikleri ile gündeme geldi. Sangu, geçtiğimiz sezon yaptığı yanlışlardan dolayı 3 ay serumla yaşamak zorunda kaldığını itiraf etti.

Baş döndüren bir güzelliğe ve başarılı bir oyunculuk yeteneğine sahip olan Elçin Sangu, kadın ve moda dergisi InStyle için bir röportaj verdi. Röportajda samimi açıklamalarda bulunan Sangu, geçen sezon yanlış beslenme nedeniyle zor günler yaşadığını ve 3 ay serum tedavisi görmek zorunda kaldığını belirtti. Sık sık hastalanmasına neden olan aynı yanlışları tekrar yapmamak için düzenli ve sağlıklı beslendiğini ifade eden oyuncu, dizi setinde dışarıdan yemek yemediğini ve yemeklerini evde kendisinin hazırladığını belirtti. Ayrıca sette boş vakitlerini spor yaparak değerlendirdiğini söyleyen Sangu, bu sezon geçen sezona göre çok daha formda olduğunu belirtti.

elcin-sangu-sporda

Sosyal medyayı oldukça etkin biçimde kullanan Elçin Sangu, spor yaparken çektirdiği fotoğrafları Instagram takipçileri ile paylaşmayı ihmal etmiyor. Sangu’nun paylaştığı fotoğraflara binlerce beğeni ve yorum gelirken, güzel oyuncunun formda bir fiziğe kavuştuğu da dikkatlerden kaçmıyor.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER