Haber Sırası

Facebook hesabınızı silmek mi istiyorsunuz?

“Facebook hesap silme nasıl yapılır?” diye merak edenlerin sayıları bir hayli fazla. Facebook hesap silme konusunda haberimizde yer alan bilgileri uygulayabilir ve Facebook hesabınızı güvenli bir şekilde kapatabilirsiniz.

Facebook hesabınızı silmek mi istiyorsunuz?
04 Ekim 2016 - 0:45 'de eklendi ve 1409 kez görüntülendi.

Doğru kullanıldığında oldukça faydalı olan sosyal medya, boşuna vakit öldüren bazı özelliklerine bağımlı hale gelindiğinde tüm yaşamı olumsuz yönde etkileyebiliyor. Türkiye’de sosyal medya siteleri arasında en çok kullanılanların başında Facebook geliyor. Facebook abartılı kullanımı halinde eşlerin arasını bozan, hatta ayrılık ve boşanmaya kadar götüren bir site haline geldi. Bu nedenle Facebook hesabını kapatmak isteyenlerin sayısı her geçen gün artıyor. Zira son dönemlerde “Facebook hesap silme nasıl yapılır?” diye merak edenlerin sayıları bir hayli fazla. Facebook hesap silme konusunda haberimizde yer alan bilgileri uygulayabilir ve Facebook hesabınızı güvenli bir şekilde kapatabilirsiniz.

Aşağıda yer işlemleri adım adım uyguladığınız takdirde zamanınızı boşa harcayan, eşiniz, sevdikleriniz ya da arkadaşlarınızla aranızın bozulmasına neden olan Facebook hesabınızı kapatabilir ve ondan sonsuza kadar kurtulabilirsiniz.

Facebook Hesap Silme Nasıl Yapılır?

1. Facebook hesap silme için öncelikle Facebook hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor.

2. Daha sonra https://m.facebook.com/account/delete adresini kopyalayıp internet tarayıcınızın adres satısına yapıştırın ve ENTER tuşuna basın.

3. ENTER tuşuna bastıktan sonra aşağıdaki resimde görülen sayfa açılacak ve Facebook Hesap Silme Onayı için sizden şifrenizi girerek GÖNDER butonuna tıklamanız istenecek.

Facebook Hesap Silme Onayı

Facebook Hesap Silme Onayı

4. GÖNDER butonuna bastıktan sonra Facebook hesap silme işleminiz gerçekleşmiş olacaktır.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER