Haber Sırası

Fikret Orman Emin Konuştu

Beşiktaş Spor Kulübü Başkanı Fikret Orman, geçen sene olduğu gibi bu sende gayet iyi bir kadro kurduklarını belirterek, bu sene de şampiyon olacaklarına inandığını belirtti.

Fikret Orman Emin Konuştu
01 Ekim 2016 - 21:03 'de eklendi ve 278 kez görüntülendi.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, kulüp dergisinde yer alan yazısında Beşiktaş ruhuna dikkat çekti. Kurulan bu Beşiktaş kadrosunun terinin son damlasına kadar savaşan ve asla pes etmeyen bir kadro olduğunu savunan Orman, bu sene de geçen sene ki gibi şampiyon olacaklarına inandığını söyledi.

Çok zorlu bir sene olacağını belirten Orman, şampiyon kadrodaki oyuncularla birlikte taraftarında işin içine dahil olmasıyla bu senede kupaya uzanacaklarına inandığını söyledi. Taraftarlara da ayrı bir parantez açan Orman, takımımızı hiçbir zaman yalnız bırakmamalılar ifadelerini kullandı.

Sadece futbolda olmayıp diğer branşlarda da etkinliğini artıran Beşiktaş, basketbolda da iddialı bir kadro kurdu. Bu konuya da değinen Beşiktaş başkanı Fikret Orman, sadece futbolda değil diğer branşlarda da hedeflerinin en yüksek olduğunu belirtti. Bununla birlikte Orman, yeni bir salon projesini hayata geçirmek istediklerini belirtti.

Kulübün kalkınması ve gelişmesi açısından önemli işlere imza atan Beşiktaş yönetimi, TEMSA ile araç desteği konusunda anlaşmaya vardı. Bu konu ile ilgili de konuşan Fikret Orman, bu anlaşmadan dolayı mutluluk duyduğunu, Beşiktaş’ın sponsorluk gelirlerini 10 kat arttırdıklarını belirtti.

Açıklamaları Ekim ayı dergisinde çıkan başkan Fikret Orman, bu vesile ile tüm ulusumuzun Cumhuriyet bayramını kutladı. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ilke ve inkılaplarının aydınlattığı yolda azim ve kararlılıkla ilerleyişlerini sürdüreceklerini belirten Orman, Türkiye Cumhuriyetinin 93. yılını kutladı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER