Haber Sırası

Galaxy S7 Edge’e yeni renk seçeneği

Samsung, Galaxy S7 Edge’e Galaxy Note 7 renk seçenekleri arasında yer alan Blue Coral (Mavi Mercan) renk seçeneğinin eklendiğini duyurdu. Samsung Galaxy S7 Edge Mavi Mercan Türkiye’de satılacak mı?

Galaxy S7 Edge’e yeni renk seçeneği
30 Ekim 2016 - 22:36 'de eklendi ve 355 kez görüntülendi.

Samsung, Galaxy S7 Edge serisine yeni bir renk seçeneği eklediğini duyurdu. Galaxy Note 7 renk seçenekleri arasında yer alan Blue Coral (Mavi Mercan), artık curved ekranlı Galaxy S7 Edge’de de kullanabilir.

Yeni renkler yeni telefon sattırır!

Apple, Eylül ayında iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ı resmi olarak duyurduğunda, şirket uzay grisini renk seçenekleri arasında çıkarmış ve onun yerine Jet Black ve Black olmak üzere iki yeni seçenek eklemişti. Beklendiği gibi, iki yeni renk seçeneği dahil edilen iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Apple’ın online mağazasında ön satışa açılır açılmaz tükendi. İki yeni renk seçeneği iPhone fanları arasında en popüler seçim haline geldi.

Samsung, Ağustos ayında Galaxy Note 7’yi satışa sunduğunda aynı durumla karşılaşmış, firma Blue Coral renk seçeneği eklenen amiral gemisinin siparişlerini yetiştirmekte zorlanmıştı.

Bu gelişmelerden etkilenen ve “Yeni renkler yeni telefon sattırır” prensibini benimseyen Samsung, Galaxy S7 Edge’e Blue Coral renk seçeneğinin eklendiğini resmi olarak duyurdu.

samsung-galaxy-s7-edge-blue-coral

Yukarıdaki görsel de göreceğiniz üzere Galaxy Note 7 kullanıcıları arasında popüler olan Blue Coral (Mavi Mercan) renk seçeneği artık Galaxy S7 Edge için de tercih edilebilir hale geldi.

Samsung’un 15 Kasım’da Singapur ve Tayvan gibi ülkelerde satışa sunmayı planladığı Mavi Mercan renkli Galaxy S7 Edge, 4G+ radyo özelliği eklenmiş şekilde satılacak. Yaklaşık olarak 790 dolar fiyat etiketiyle satılacak olan modelin başka ülkelerde satışa sunulup sunulmayacağı ise henüz bilinmiyor. Ancak Mavi Mercan renkli telefonun kullanıcılar tarafından sevilmesi halinde, modelin dünya pazarına çıkabileceği gelen söylentiler arasında yer alıyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER