Haber Sırası

Gamze Dursun Hoşçakal ile O Ses Türkiye jürisini mest etti!

O Ses Türkiye’de Gamze Dursun Hoşçakal ve Duyanlara Duymayanlara performansı ile herkesi kendine hayran bıraktı. Jüri üyeleri yarışmacıyı takımlarına almak için büyük çaba sarf etti.

Gamze Dursun Hoşçakal ile O Ses Türkiye jürisini mest etti!
26 Kasım 2016 - 17:50 'de eklendi ve 862 kez görüntülendi.

Türkiye’de müzik denilince ilk akla gelen program olan O Ses Türkiye’nin dün akşamki bölümünde jüriyi ve seyircileri mest eden bir isim sahne aldı. Gamze Dursun isimli yarışmacı güçlü sesi, güzelliği ve şık giyimiyle herkesi kendisine hayran bıraktı. Şebnem Ferah’ın Hoşçakal adlı şarkısını seslendiren Gamze Dursun, dört jüri üyesini de kendisine döndürmeyi başardı.

O Ses Türkiye, Gamze Dursun isimli yarışmacı ile izleyiciyi ekranlara kilitledi. İzmir’de yaşayan ve müzik öğretmeni olan Gamze Dursun, Hoşçakal performansı ile jüri üyelerini kendisine hayran bıraktı. Daha sonra aslında arabesk söylediğini belirten Gamze, Duyanlara Duymayanlara şarkısını söyleyerek bir kez daha alkışları toplamayı başardı. Yarışmacının performansı sonrası özellikle Murat Boz ile Gökhan’ın birbirlerine takılması izleyenlere keyifli anlar yaşattı.

İşte Gamze Dursun’un Duyanlara Duymayanlara performansı!

Yarışmacıyı kapmak için birbirleriyle kapışan jüri üyelerinden Murat Boz’un hevesi, yarışmacının Hadise’yi tercih etmesiyle adeta kursağında kaldı. Gamze Dursun’un yarışmacıyı takımlarına almak için çırpınan diğer jüri üyeleri gibi çaba göstermeyen Hadise’yi seçmesi ise jüri üyeleri ve izleyenler için büyük sürpriz oldu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER