Haber Sırası

Gassal Resul performansı ile O Ses Türkiye’ye damga vurdu!

O Ses Türkiye, Gassal Resul’ün “Güngören’de Bağcılar’da çocukluğum geçti” sözleriyle başlayan rap şarkısı ile coştu.

Gassal Resul performansı ile O Ses Türkiye’ye damga vurdu!
26 Kasım 2016 - 18:02 'de eklendi ve 333 kez görüntülendi.

O Ses Türkiye’nin dün akşam yayınlanan yeni bölümünde sahne alan yarışmacılardan cenaze hizmetleri görevlisi (gassal) Resul adlı yarışmacı rap performansı ile damga vurdu. Acun Ilıcalı’nın Youtube’dan keşfederek O Ses Türkiye’ye davet ettiğini açıkladığı Resul, sözlerini kendisinin yazdığı “Güngören’de Bağcılar’da çocukluğum geçti” adlı şarkı ile izleyenlere rap ziyafeti sunarken, şarkının sözleri ile herkesi çocukluğuna götürdü.

Şarkısının sözleriyle adeta çocukluğunu ve iç dünyasını dinleyenlere yansıtmayı başaran Resul, dört jüri üyesini de döndürmeye başardı. Jüri üyelerinden Sibel Can, çocukluğunu Resul gibi Güngören ve çevresinde geçirdiğini söyleyerek sözlerinden dolayı şarkıya ve Resul’ün performansına hayran kaldığını belirtti. Acun Ilıcalı ise Resul’ün rap şarkısı için oldukça iddialı bir şekilde, “Şimdiye kadar dinlediğim en iyi sözlere sahip Türkçe rap şarkı” yorumunu yaptı. Bu yorum üzere kendisine büyük bir misyon yüklediğini söyleyen Resul, mütevazi konuşması ve davranışları ile seyircinin gönlünü kazanmayı da başardı.

Acun Ilıcalı’nın özel önem verdiğini her sözüyle hissettirdiği Resul’ü takımına almayı başaran jüri ise Gökhan ve Hakan oldu.

O Ses Türkiye Resul – Güngören’de Bağcılar’da çocukluğum geçti performansı!

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER