Haber Sırası

Giresunlu Trump Abdullah Topçu Twitter’da fenomen oldu!

Giresunlu Abdullah Topçu, ABD’nin 45. başkanı seçilen Donald Trump’a olan benzerliği ile sosyal medya sitesi Twitter’da fenomen oldu.

Giresunlu Trump Abdullah Topçu Twitter’da fenomen oldu!
12 Kasım 2016 - 13:43 'de eklendi ve 520 kez görüntülendi.

8 Kasım’da yapılan seçimlerde ABD Başkanı seçilen Donald Trump’ı protesto gösterileri devam ederken, Giresunlu Abdullah Topçu Trump’a olan benzerliği ile sosyal medya sitesi Twitter’da fenomen oldu.

Giresun Köprübaşı eski Belde Belediye Başkanı Abdullah Topçu vücut yapısı, saç stili ve hareketleriyle ABD Başkanı Donald Trump’a adeta ikizi kadar benziyor.

Donald Trump’ın başkan seçilmesinin ardından ünlü siyasetçiye olan benzerliği ile dikkatleri üzerine çeken Topçu, Trump ile aynı yaşta (70). 2004 yılında Görele İlçesi’ne bağlı Köprübaşı Belde Belediye Başkanı seçilen Topçu, 2014 yılına kadar belediye başkanlığı sürdürdü. Daha sonra çıkartılan belediyeler yasası ile görevi sona eren Topçu, geçmişte Trump gibi bazı filmlerde oyunculuk da yapmış.

Abdullah Topçu şu sıralar Twitter’da en çok konuşulan isimler arasında yer alıyor. Birçok Twitter kullanıcısı Giresunlu Trump’a ait görseller paylaşarak konuyla ilgili esprili tweetler paylaşıyor. İşte esprili tweetlerden bazıları;

giresunlu-trump-abdullah-topcu

Giresunlu Trump olarak tanınmaya başlayan Abdullah Topçu, gazetecileri aracılığıyla Trump’a bir mesaj göndererek, FETÖ terör örgütü elebaşı Fethullah Gülen’in Türkiye’ye iade edilmesini istedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER