Haber Sırası

Hadise’ye haciz şoku!

Ünlü şarkıcı Hadise, O Ses Türkiye çekimleri sırasında haciz şoku yaşadı. İddiaya göre haciz memurları Hadise’nin değerli eşyalarına ve parasına el koymuş olabilir!

Hadise’ye haciz şoku!
19 Ekim 2016 - 16:57 'de eklendi ve 334 kez görüntülendi.

O Ses Türkiye yarışmasının sevilen jüri üyesi Hadise, bir firmayla olan anlaşmazlığı nedeniyle programın çekimleri devam ederken haciz şoku yaşadı.

Uzun bir süredir O Ses Türkiye’nin jüri koltuğunda oturan Hadise, önceki gün programın çekimleri sırasın stüdyoya gelen haciz memurlarını görünce büyük şaşkınlık yaşadı. Sabah gazetesinde yer alan haberde, ünlü şarkıcı Trendyol markası ile arasındaki reklam sözleşmesine uymadığı ve 250 bin euro ceza ödemeye mahkum edildiği iddia ediliyor. Hadise cezayı ödemeyince firma tarafından haciz işlemi başlatıldığı ve icra memurlarının Hadise’ye O Ses Türkiye stüdyosunda tebligat imzalatmaya geldiği belirtiliyor.

Aynı haberde, çekimler devam ederken stüdyodan ayrılan Hadise, tekrar stüdyoya döndüğünde seyircilerden bazılarının şarkıcının boynundaki kolye ve küpelerinin olmadığını gördüğü iddia ediliyor. Bu durum haciz memurlarının Hadise’nin kıymetli eşyalarına ve üzerinde bulunan paraya el koyduğu ihtimalini ortaya koyuyor.

Hadise’nin daha öncede Bodrum’da sahibi olduğu La Plaj adlı mekanın işletmecisiyle de parasal sorunlar yaşadığı ve işletmeciye olan borcu yüzünden hukuksal anlamda sıkıntılı günler yaşadığı iddiaları da ortaya atılmıştı.

Başarılı şarkıcı Hadise, henüz haciz iddialarıyla ilgili herhangi bir açıklama yapmadı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER