Haber Sırası

Instagram’da bir hesap 100 milyon takipçiye ulaştı!

Selena Gomez Instagram’da 100 milyon takipçiye ulaşan ilk kullanıcı oldu. Hayranları Selena Gomez’e Instagram kraliçesi lakabını taktı.

Instagram’da bir hesap 100 milyon takipçiye ulaştı!
15 Ekim 2016 - 17:50 'de eklendi ve 300 kez görüntülendi.

ABD’li oyuncu ve şarkıcı Selena Gomez Instagram’da 100 milyon takipçiye ulaşan ilk kullanıcı oldu. Hayranları Selena Gomez’e Instagram kraliçesi lakabını taktı.

Instagram’da 100 milyon takipçiye ulaşan ilk hesap, şarkıcı Selena Gomez’inki oldu. Takipçi rekoru Gomez’in Instagram’daki tek rekoru değil. Ayrıca Temmuz ayında paylaştığı bir fotoğraf, 5.6 milyondan fazla beğeni ile Instagram en çok beğeni alan fotoğraf olmuştu.

Instagram’da en fazla takipçi sıralamasında, ünlü şarkıcıyı 91.5 milyon takipçi ile Taylor Swift, 85.4 milyon takipçi ile Beyonce ve 83.7 milyon takipçi ile Kim Kardashian takip ediyor.

İşte Selena Gomez’in Instagram’da beğeni rekoru kıran fotoğrafı

selena-gomez-instagram-rekoru-kiran-fotograf

Fotoğraf paylaşım sitesi Instagram’ın kullanıcı sayısı, Eylül ayı itibari ile dünya genelinde 500 milyon kişiyi geçmiş durumda. Instagram kullanıcıları günlük yaşamlarındaki önemli anları ya da daha spesifik konulardaki paylaşımlarıyla takipçi ve beğeni sayılarını artırmak için uğraşıyor. Türkiye’den de birçok ünlü ismin Instagram kullanıyor olması, ünlülerin dünyasını daha yakından takip etmek isteyenler için güzel oldukça kolay bir yol oluyor.

Instagram pazarlama için de biçilmiş kaftan!

Diğer sosyal medya siteleri gibi Instagram da şirketlerin ve markaların pazarlama aracı olarak kullandıkları bir mecra haline geldi. Özellikle yüksek takipçili hesaplar, belirli ücretler karşılığında ürün paylaşımı yaprak sosyal medyayı paraya da çevirebiliyor.

Teknoloji uzmanlarına göre akıllı telefon ve cihaz kullananların sayısının her geçen artması ile Instagram, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya sitelerinin kullanıcı sayıları da buna paralel olarak artmaya devam edecek.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER