Haber Sırası

İstanbul’da AVM güvenlik görevlisine polis dayağı!

Bir tarafta 3 sivil polis, diğer tarafta bir özel güvenlik görevlisi… İstanbul Eyüp’teki bir alışveriş merkezinin girişinde üst araması nedeniyle çıkan gerginlik kısa sürede polis dayağına döndü. Olay bir vatandaş tarafından cep telefonu ile saniye saniye kaydedildi. İstanbul’da bir AVM’nin güvenlik görevlisi sivil polisler tarafından topluca darp edildi. Bu kavganın sebebi güvenlik görevlisinin sivil polislere kimlik […]

İstanbul’da AVM güvenlik görevlisine polis dayağı!
16 Kasım 2016 - 14:10 'de eklendi ve 249 kez görüntülendi.

Bir tarafta 3 sivil polis, diğer tarafta bir özel güvenlik görevlisi… İstanbul Eyüp’teki bir alışveriş merkezinin girişinde üst araması nedeniyle çıkan gerginlik kısa sürede polis dayağına döndü. Olay bir vatandaş tarafından cep telefonu ile saniye saniye kaydedildi. İstanbul’da bir AVM’nin güvenlik görevlisi sivil polisler tarafından topluca darp edildi. Bu kavganın sebebi güvenlik görevlisinin sivil polislere kimlik sorması.

Olay İstanbul Eyüp’te bir iş merkezinde gerçekleşti. 3 polis X-Ray cihazından silah ve telsizleriyle geçince cihaz sinyal verdi. Özel güvenlikçi bunun üzerine, üzerindeki metal eşyaları bırakıp yeniden geçmelerini isteyince, “polisiz” cevabını aldı. Görevli bu kez kimliklerini göstermelerini istedi. Ardından 3 sivil polis güvenlikçiyi kenara çekip, darp etmeye başladı. Dayak giderek şiddetini artırdı. Çevredeki vatandaşlar olay yerine polis çağırdı. İş merkezine gelen resmi polisler olaya müdahale etmek istedi ancak sivil polisler görevliyi darp etmeye devam etti. Dayağın ardından sivil polisler güvenlik görevlisini yaka paça gözaltına aldı. O sırada polis şiddetine tepki gösteren bir diğer güvenlik görevlisi de gözaltına alındı.

Polisler ilk yumruğu atanın güvenlik görevlisi olduğunu iddia ediyor. İki güvenlik görevlisinin gözaltına alınış gerekçesi, kayıtlara polise mukavemet olarak geçti. Olayla ilgili polisler hakkında soruşturma açılıp açılmayacağı ise henüz belli değil.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER