Haber Sırası

İzmir de Adliye Önünde Patlama Olay Yerinden İlk Görüntüler

İzmirde parlama meydana geldi. Yaralı olduğu yönünde bilgiler var. Adliye yakınlarında meydana gelen patlamanın olduğu yerden ilk görüntüler

İzmir de Adliye Önünde Patlama Olay Yerinden İlk Görüntüler
05 Ocak 2017 - 16:28 'de eklendi ve 378 kez görüntülendi.

İzmir de adliye önünde patlama meydana geldi. İlk belirlemelere göre yaralı vatandaşların olduğu bildirildi. Şuan için herhangi bir şekilde açıklama yapılmadı. Aldığımız haberlere göre ise İzmir’de Adliye girişindeki polis noktası yakınında şuan için sebebi belli olmayan bir patlama meydana geldi..

Patlamanın ardından silah seslerin geldiğini belirten vatandalar nedenini öğrenmeye çalışıyorlar. Özellikle osyal medyada hızla yayılan patlama haberi toplumda korku uyandırdı.

İzmir adliyesinde girişlerin yapıldığı C kapısı yakınlarında bulunan bir noktada plakası henüz belirlenemeyen bir araç patlatıldı. Patlama hakim ve savcı otoparkında meydana geldi. Bölgeye çok sayıda ambulansın sevk edildiği bigisi veriliyor

Olay yerinden aktaran görgü tanıkları çok büyük bir hasar var çok büyük bir derecede araçlar zarar görmüş derken yararlanan kişilerin olduğu konusunda bilgi verildi. Ayrıca mesai saati çıkışına denk getirilen patlamadan ölü ve yararlılar olmasından korkuluyor

İzmir Patlaması Olay Yerinden İlk Görüntü

İzmir’de Adliye Önünde Büyük Patlama:1 Terörist Ölü Ele Geçirildi çok sayıda yaralı olduğu görülüyor. Özellikle son zamanlardaki artan terör olaylarından dolayı zor günler geçiren ülkemiz izmirdeki patlama ile sarsıldı.

 

olay yerinden ilk görüntüler

16:53:58 

17:00:32 itibari ile Olay izmir bayraklıda bulunan adliye binasının önünde bulunan C kapısında meydana geldi. Yapılan Açıklamada olayı 3 terörist gerçekleştirdi. Bu 3 teröristten 1 i kaçarken 2 tanesi ölü ele geçirildi.

 

17:03:04  Olay sonara 10 Yaralı 1 polis Şehit 10 yaralı olduğu bildirildi

17:09:28 Adliye boşaltıldı olay yerini polisler sardı 1 terörist aranıyor. İçeride teyakkuz var.

17:11:39 2 Si Polis 7 Yaralı var 2 terörist ölü ele geçirildi. (Anadolu Ajansı)

17:20:49 Şehit olan polis memurunun trafik polisi olduğu öğrenildi

17:39:40 İzmir valisi Erol AYYILDIZ teröristler öldürüldü. 1 Adliye personeli 1 polis toplam 2 şehit 2 Si Polis 7 Yaralı var 2 terörist ölü ele geçirildi.

Ayrıntılar Geliyor…  Daha Fazla Haber için tıklayınız

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER