Haber Sırası

Kenan Işık’ın son sağlık durumu merak ediliyor!

Kenan Işık’ın son sağlık durumu nasıl? Hayranları ünlü sunucunun son durumunu merak ediyor. Işık’ın tedavisi nerede devam ediyor?

Kenan Işık’ın son sağlık durumu merak ediliyor!
01 Kasım 2016 - 20:43 'de eklendi ve 303 kez görüntülendi.

ATV ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster bilgi yarışmasının sevilen sunucusu Kenan Işık, 21 Mart 2014 tarihinde saunada çıkarken ayağının kayması nedeniyle yere düşmüş ve düşme esnasında kafasını beton zemine çarpmıştı. Olay sonrası hastaneye kaldırılan Kenan Işık’ın beyin kanaması geçirdiği anlaşılmıştı. O tarihten sonra Amerikan Hastanesi’nde tedavisine başlanan Kenan Işık’ın durumunda iyileşme görülmeyince, usta sunucu 29 Temmuz 2014 tarihinde Almanya’daki bir rehabilitasyon merkezine transfer edilmişti.

Kenan Işık’ın son sağlık durumu, Kim Milyoner Olmak İster’in her yeni bölümünde ister istemez izleyicilerin aklına geliyor. Bu nedenle Kenan Işık ne durumda diye merak eden izleyiciler için ünlü isimle ilgili en güncel bilgileri paylaşmak istiyoruz.

Geçtiğimiz günlerde “Kenan Işık Öldü” şeklinde çıkan haberler, yaşam mücadelesi veren Işık’ın ailesini derinden yaralamış ve aile bu haberleri yalanlamıştı. Bu haberler sonrası Kenan Işık’ın eşi Beril Işık, eşinin son sağlık durumu hakkında bir açıklama yaptı. Beril Işık, Kenan Işık’ın durumunda iyi yönde veya kötü yönde herhangi bir gelişme olmadığını, eşinin sesleri duyduğunu ancak tepki vermediğini söyledi.

Kenan Işık’ın tedavisi evinde devam ediyor!

Eşinin durumu hakkında en net açıklamayı yapan Beril Işık, Kenan Işık’ın hastanedeki tedavisi süresince herhangi bir gelişme olmamasından dolayı kendisini eve çıkardıklarını, tedavi ve bakımının evde devam ettiğini de sözlerine ekledi. Beril Işık, sağlık durumunda hiçbir gelişme olmayan Kenan Işık için sevenlerinden dua etmelerini istedi.

Kenan Işık’ın son sağlık durumu hakkındaki gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER