Haber Sırası

Seda Akgül nasıl zayıfladığını açıkladı!

25 kilo veren Kısmetse Olur sunucusu Seda Akgül nasıl zayıfladığını geçtiğimiz günlerde açıklamıştı. Seda Akgül kimdir ve nasıl zayıfladı?

Seda Akgül nasıl zayıfladığını açıkladı!
11 Ağustos 2016 - 23:00 'de eklendi ve 44098 kez görüntülendi.

Kısmetse Olur programının sunucusu Seda Akgül geçtiğimiz sezon yayına başlayan programın ilk bölümünden itibaren televizyon izleyicisinin dikkatini çekmeyi başardı. 25 kilo veren Seda Akgül nasıl zayıfladığını geçtiğimiz günlerde açıklamıştı. Seda Akgül nasıl kilo verdi?

Kanal D ekranlarında gündüz kuşağında yayınlanan Kısmetse Olur yarışması formatı ve yarışmacıları ile her geçen daha fazla izleyicinin dikkatini çekiyor. Yarışmanın bir diğer ilgi çeken yanı ise sunucusu oldu.

Erkek ve kızlardan oluşan iki yarışmacı grubunun birbirlerini tanımaya çalışarak çift olmalarını amaçlayan Kısmetse Olur yarışması, kısa sürede izleyicinin ilgi gösterdiği programlar arasındaki yerini aldı. Kısmetse Olur yarışmacıları da yakışıklılıkları ve güzellikleri ile dikkat çekiyor. Ancak programda dikkat çeken biri daha var. O da Kısmetse Olur sunucusu Seda Akgül.

Seda Akgül Kimdir?

Türk televizyonlarının dikkat çekici sunucularından biri olan Seda Akgül, 1971 yılında Ankara’da doğdu. Başarılı sunucu kariyerinin temellerini Brüksel’de aldığı Avrupa Birliği Gazeteciliği eğitimi ile attı. Sunuculuk kariyerine TRT sınavını kazanarak başlayan Akgül, daha sonra kuruluşundan itibaren TV8’de görev yapmaya başlamıştır. Hafta sonu sabah kuşağında sunduğu haber programı Erken Baskı ile izleyicinin beğenisini kazanan sunucu, 2012 yılında Star TV’ye transfer olarak sabah haberlerini sunmaya başlamıştır. 2015 Eylül ayından itibaren ise Kanal D ekranlarında hafta içi her gün gündüz kuşağında yayınlanan Kısmetse Olur adlı yarışma programını sunmaya başlamıştır.

Seda Akgül zayıflamadan önceki hali!

Seda Akgül eski hali nasıl zayıfladı

Seda Akgül Nasıl Zayıfladı?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur adlı yarışma programının sunucusu Seda Akgül, geçtiğimiz sezon var olan fazla kilolarından kurtularak dikkat çekici bir şekilde zayıfladı. Kendisini tanıyan izleyiciler bile sunucunun o olup olmadığını anlamak da zorluk çektiler. Peki Seda Akgül nasıl bu kadar zayıfladı? Seda Akgül nasıl 25 kilo verdiğini sonunda açıkladı!

Seda Akgül Nasıl Kilo Verdi

İşte kendi ağzından Seda Akgül’ün zayıflama yöntemi;

“Vitamin desteği aldım. Sabah kahvem var, sade. Aç karnına içiyorum. Bu da benim metabolizmamı hızlandırıyor. Sonra tostum var. 5-5,5 saat açım. Günde iki öğün yemek yiyorum. Akşam da yiyebileceğim en hafif şeyleri yiyorum. Bu benim için uygun. Midem dayanıyor. Herkese tavsiye ettiğim bir şey değil.”

Seda Akgül’ün tüp mide ameliyatı ile zayıfladığı iddia ediliyor!

Şu sıralar ikinci sezonu ile ekranlara gelen Kısmetse Olur programının başarılı sunucusu Seda Akgül, verdiği kilolarla gündem olmaya devam ediyor. Son olarak ünlü sunucunun tüp mide ameliyatı ile zayıfladığı iddiaları magazin gündeminde dolaşmaya başladı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 2 Yorum )

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER