Haber Sırası

Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün’ün Cesur ve Güzel’inden ilk fotoğraflar geldi!

Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün’ün Cesur ve Güzel dizisiyle hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Cesur ve Güzel dizisi ne zaman başlayacak?

Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün’ün Cesur ve Güzel’inden ilk fotoğraflar geldi!
08 Ekim 2016 - 14:20 'de eklendi ve 413 kez görüntülendi.

Son dönemlerin en başarılı oyuncularından Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün’ün başrollerini paylaştığı Cesur ve Güzel dizisinin çekimlerinden ilk fotoğraflar basınla paylaşıldı.

Çekimlerine geçtiğimiz gün başlanan ve Ekim ayı sonunda izleyiciyle buluşması beklenen Cesur ve Güzel dizisinin setinden gelen ilk fotoğraflar, Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün hayranlarını heyecanlandırmaya yetti.

Son olarak Kurt Seyit ve Şura adlı diziyle hayranlarının karşısına çıkan Kıvanç Tatlıtuğ, uzun bir süre sonra Cesur ve Güzel dizisiyle ekranlara çıkmaya hazırlanıyor. Tatlıtuğ’un dizideki partneri ise güzel oyuncu Tuba Büyüküstün olacak.

Türk televizyon tarihine damga vuran bir ekip tarafından hazırlanan Cesur ve Güzel’in yapımcılığını Ay Yapım, senaristliğini Ece Yörenç ve yönetmenliğini Ali Bilgin üstleniyor.

Cesur ve Güzel setinden ilk fotoğraf yapım şirketi tarafından basınla paylaşıldı.

cesur-ve-guzel-ne-zaman-baslayacak

Cesur ve Güzel dizisinde yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, geçmişi sırlarla dolu Cesur adlı bir adamı canlandırırken, güzel oyuncu Tuba Büyüküstün ise ünlü bir kozmetik şirketinin sahibi Sühan adlı genç bir kadını canlandıracak. Cesur ve Sühan’ın yolları şehir yaşamından uzak bir hayat süren Korludağ adlı kasabada kesişecek ve ikilinin yaşadıkları izleyici karşısına getirilecek. Cesur ve Sühan’ın karşı konulamaz yakınlaşmasının önünde çok büyük bir engel vardır. Ailelerinin yıllardır devam eden düşmanlığını öğrendiklerinde birbirlerine daha da yakınlaşırlar. Ancak geçmişleri genç çiftin geleceğe güvenli adımlar atmasına sürekli engel olacaktır.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER