Haber Sırası

Leyla Lydia Tuğutlu Kerem Bürsin’in partneri oldu!

Tatlı İntikam dizisinin başrol oyuncusu Leyla Lydia Tuğutlu’nun dizinin final bölümü ekranlara gelmeden yeni bir dizi projesi için anlaşma imzaladığı ortaya çıktı. Leyla Lydia Tuğutlu, Ay Yapım’ın yeni projesi Bu Şehir Arkamdan Gelecek dizisinde Kerem Bürsin’in partneri olacak.

Leyla Lydia Tuğutlu Kerem Bürsin’in partneri oldu!
12 Kasım 2016 - 20:04 'de eklendi ve 344 kez görüntülendi.

Bu akşam final bölümü ekranlara gelecek Tatlı İntikam dizisinin başrol oyuncusu Leyla Lydia Tuğutlu, yeni bir dizi projesi ile hayranlarının karşısına çıkacak.

Ay Yapım’ın yeni dizisinde Kerem Bürsin’in partneri ilk etapta Saadet Işıl Atasoy olarak açıklanmıştı. Ancak Atasoy’un Kasım ve Aralık aylarında yurt dışında başka bir projede yer alacak olmasından dolayı, bir başka partner arayışına girildi. Nihayet Leyla Lydia Tuğutlu da karar kılındı ve güzel oyuncu ile anlaşmaya varıldı.

Leyla Lydia Tuğutlu, oynadığı dizi henüz bitmeden Kerem Bürsin’in başrolde yer aldığı Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde yakışıklı oyuncunun partnerini oynayacak. Son dönemlerin en çok aranan oyuncuları arasında yer alan güzel oyuncunun yeni dizisinde canlandıracağı karakterin adı yine Pelin olacak.

kerem-bursin-yeni-dizisi-bu-sehir-arkandan-gelecek

Başarılı oyuncu Kerem Bürsin, Bu Şehir Arkandan Gelecek adlı dizide Ali Simith başarılı bir boksörü canlandırırken, Leyla Lydia Tuğutlu ise Ali Simith’in sevdiği kadın olan Pelin karakterini canlandıracak. Ali Simith’in boksörlük kariyerinde yaşadığı zorlu ve heyecanlı anların yanı sıra, ikili arasındaki aşk hikayesi de izleyicilere ekrana çekecek bir başka faktör olacak.

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin çekimleri geçtiğimiz günlerde başladı. Dizinin Kasım sonu ya da Aralık başında ekranlara gelmesi bekleniyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER