Haber Sırası

Murat Yıldırım’ın yeni sevgilisi Faslı güzel İmane Elbani!

Murat Yıldırım’ın, Faslı güzel İmane El Bani ile aşk yaşamaya başladığı iddia ediliyor. Murat Yıldırım’ın yeni sevgilisi İmane El Bani arasındaki ilişki sosyal medyada ortaya çıktı!

Murat Yıldırım’ın yeni sevgilisi Faslı güzel İmane Elbani!
10 Kasım 2016 - 15:10 'de eklendi ve 818 kez görüntülendi.

Suskunlar dizisinde canlandırdığı Ecevit karakteri ile kariyerinin en iyi dönemini yaşayan Murat Yıldırım‘ın, Faslı güzel İmane El Bani ile aşk yaşamaya başladığı iddia ediliyor.

Geçtiğimiz günlerde Murat Yıldırım’ın adı, tescilli Fas güzeli ve oyuncu İmane El Bani ile anılmıştı. Ancak ikilinin aşk yaşadıklarına dair herhangi bir kanıt gösterilememişti. Bu seferki iddia biraz daha sağlam gibi görünüyor. Zira Murat Yıldırım, İmane Ela Bani’nin sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşıma emojili yorum bıraktı.

İşte Murat Yıldırım’ın İmane El Bani’nin paylaşımına yaptığı emojili yorum;

murat-yildirim-yeni-sevgilisi

Türkiye’de oldukça geniş bir hayran kitlesine sahip olan Yıldırım’ın yurt dışındaki hayran sayısı da her geçen gün artıyor. Suskunlar, Asi, Aşk ve Ceza gibi dizilerle kariyerinde zirveye ulaşan Murat Yıldırım, başarılı oyunculuğu ile Ortadoğu’da tanınan Türk oyuncular arasında yer alıyor. Yakışıklı oyuncu özellikle yabancı kadın hayranları tarafından yakından takip ediliyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER