Haber Sırası

Rıdvan Dilmen: Ali Koç’un açıklamasını doğru bulmuyorum

Rıdvan Dilmen, Ali Koç’un Fenerbahçe başkanlığına aday olacağını açıklamasını değerlendirdi. Rıdvan Dilmen, Ali Koç’un şu anda adaylığını açıklamasını doğru bulmuyorum dedi.

Rıdvan Dilmen: Ali Koç’un açıklamasını doğru bulmuyorum
25 Ekim 2016 - 1:04 'de eklendi ve 312 kez görüntülendi.

Fenerbahçe yöneticisi ve iş adamı Ali Koç, Fenerbahçe’nin ilk kongresinde başkan adayı olacağını açıkladı. % 100 Futbol programı yorumcusu Rıdvan Dilmen, Ali Koç’un adaylığını açıklamasını yorumladı. Rıdvan Dilmen, Ali Koç’un şu anda adaylığını açıklamasını doğru bulmuyorum dedi.

İşte Rıdvan Dilmen’in Ali Koç’un başkan adaylığıyla ilgili söyledikleri;

“Ben tahmin ediyorum, Ali bey bu açıklamayı yapmayacaktı. Buradaki üyelerin baskısıyla yaptığını düşünüyorum. Bugün gündüz toplantıya katılacak bir arkadaşımla konuştuğumda, açıklama yapmasını istiyoruz dediler. Ben dedim ki arkadaşıma, “bence yapmasın”. Takım kötü gidiyor, kulüp sıkıntı içerisinde, zaten Aziz Yıldırım da ben Yargıtay aşamasından sonra bırakıyorum diyor. Ali bey de tahmin ediyorum bu açıklamayı oradaki arkadaşların baskısıyla yaptı ki, ben zamanlanın doğru olmadığını düşünüyorum. Ali Koç Fenerbahçe kulübü başkanlığına tabii ki yakışır, iyi Fenerbahçeli’dir, ama bence Ali bey kendisinin de rahatsız olduğu bir açıklama yaptı. Sayın Ali Koç da, Aziz bey de daha önceden açıklamalarını yaptılar. Herkes biliyor ki Aziz bey giderse, Ali bey gözüküyor. Ama şimdi taraftar isyanda, ikiye bölünmüş. Ben bu konunun açılmaması gerektiğini düşünüyorum.”

Ali Koç, yaptığı açıklamada Olağan Kongre’de ya da daha önce Olağanüstü Kongre olursa başkan adayı olacağını açıkladı. Fenerbahçe’de Olağan Kongre 2018’in mayıs ayında gerçekleşecek.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER