Haber Sırası

Şahan Gökbakar kız babası oluyor!

Ünlü oyuncu Şahan Gökbakar ve oyuncu eşi Selin Ortaçlı’nın ikinci çocuklarının cinsiyeti belli oldu. Gökbakar çiftinin kız çocukları olacak!

Şahan Gökbakar kız babası oluyor!
01 Ekim 2016 - 12:49 'de eklendi ve 306 kez görüntülendi.

Türkiye’nin en başarılı komedyenleri arasında yer alan Şahan Gökbakar kız babası oluyor. Eşi Selim Gökbakar ile mutlu bir evlilik sürdüren ünlü komedyenin ikinci çocuğunun cinsiyeti belli oldu. Hamilelik sürecinin yarısını geride bırakan ve 5 aylık hamile olan Selin Gökbakar’ın karnında minik bir kız taşıdığı öğrenildi. Şahan Gökbakar bu mutlu haberi ilk önce Instagram hesabından “büyük ailem” diye hitap ettiği takipçileri ile paylaştı.

Son günlerde bir bankanın reklamında gösterdiği başarılı performansı ile konuşulan Şahan Gökbakar, geçtiğimiz yıl 3 yıldır birlikte olduğu oyuncu Selin Ortaçlı ile dünya evine girmişti. Çiftin ilk çocukları 2015 yılının Kasım ayında dünyaya gelen Deniz Efe adını verdikleri bir erkekti. Gökbakar çifti bu kez bir kız çocuk sahibi olmaya hazırlanıyor.

sahan-gokbakar-kizi

Gökbakar, aktif olarak kullandığı sosyal medya hesabından hesabından, kız çocukları olacağı haberini takipçileriyle paylaştı. Fotoğrafın altına ise duygularını açığa vuran bir mesaj ekleyen ünlü komedyenin takipçilerine “büyük ailem” şeklinde hitap etmesi beğeni topladı. Çiftin ikinci çocuklarının 2017 Şubat ayında dünyaya gelmesi bekleniyor.

Gökbakar çiftinin ikinci çocuklarını sağlıklı bir şekilde kucaklarına almasını diliyoruz.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER