Haber Sırası

Sahte polisler 5 kilo altını çalarak kaçtı!

İstanbul Bahçelievler’de sahte polis kimliği ile Suriyeli bir aileden 5 kilo altın ve bir miktar para çalarak kayıplara karışan şüpheliler polis tarafından aranıyor.

Sahte polisler 5 kilo altını çalarak kaçtı!
16 Kasım 2016 - 18:22 'de eklendi ve 184 kez görüntülendi.

İstanbul Bahçelievler’de kendilerini polis olarak tanıtan ve arama yapmak bahanesiyle eve giren kişiler 5 kilo altını çalarak kayıplara karıştı. Bahçelievler’de bir Suriyeli ailenin kapısına gelen kişiler kendilerini polis olarak tanıttı. Arama yapma bahanesiyle eve giren kimliği belirsiz kişiler, aileyi bir odaya kilitledikten sonra evde bulunan 5 kilo altını ve bir miktar parayı çalarak kaçtı.

Olay İstanbul Bahçelievler’de meydana geldi. 4 şüpheli gece yarısı Fatih caddesinde oturan Suriyeli ailenin kapısını çaldı. Sahte polis kimliklerini göstererek içeri girdiler. Ardından aileyi bir odaya kilitleyen şüpheliler, yaklaşık 5 kilo altın ve bir miktar parayı alarak kaçtı.

Odadan çıkmayı başaran aile ve mahalle sakinleri şüpheli aracı bir süre takip etti ancak yakalayamadı. Şüphelilerin yakalanması için çevredeki güvenlik kameraları polis tarafından inceleniyor.

Olay esnasında çevrede bulunan bir vatandaş, “Bağırtı gürültü oldu burada. Biz de anlayamadım tam dillerini bilmiyoruz. Biz sandık kavga gürültü. Ondan sonra 27 plakalı beyaz bir arabayla kaçtılar. Peşlerinden gittik ama tabii bulamadık. Suriye’den gelen misafirleri varmış, herhalde Suriye’den gelirken de altın ve para ile gelmişler daire almak için buradan.” sözleriyle olayı anlattı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER