Haber Sırası

Selçuk Yöntem Kim Milyoner Olmak İster’den Neden Ayrıldı ?

Selçuk YÖNTEM Kim Milyoner Olmak İster yarışmasından neden ayrıldı. Ayrılık sürecinde neler yaşandı ? Yarışmayı başarılı oyuncudan devralacak Murat YILDIRIM yarışma başlamadan heyecan yarattı.

Selçuk Yöntem Kim Milyoner Olmak İster’den Neden Ayrıldı ?
11 Ocak 2017 - 13:14 'de eklendi ve 852 kez görüntülendi.

Selçuk Yöntem yaklaşık 3 yıldır başarı ile sunduğu Kim Milyoner Olmak İster’den Neden Ayrıldı ? Bugün Kim Milyoner Olmak İster yarışmasını izleyen binlerce kişi bunu sordu ?  Bildiğiniz gibi Yıllarca Kenan IŞIK tarafından sunulan fakat geçirdiği 21 Mart 2014 elim bir kaza sonucu yaklaşık 3 senedir komada olan ve evinde tedavi gören bundan dolayı  Kim Milyoner Olmak programını sonlandırmak zorunda kalan IŞIK’ın yerine görevi bir süreliğine aralarında İlber Ortaylı, Kenan İmirzalıoğlu, Yılmaz Erdoğan, Zafer Ergin ve Engin Altan Düzyatan gibi birçok ünlü ismden oluşan sanatçı arkadaşları destek için programın sunuculuğunu üstlenmiş sonunda ise başarılı oyuncu Selçuk YÖNTEM’e bırakmıştı.

Kenan IŞIK’ın yerini başarı ile dolduran aynı şekilde proğramı sunarak büyük bir başarıya imza atan Başarılı Oyuncu/sunucunun proğramdan ayrılması Kim Milyoner Olmak İster proğramını ilgi ile takip eden onbinlerce insan içinde burukluk bıraktı.

Daha önce yurt dışındaki ismi “Kim 500 Milyar Almak İster” olan ve Türk lirasından altı sıfır oatılmasından sonra adını değiştirerek format değişikliğine giden, 500 milyardan 1 milyon ödüle çıkan, Türkiye’nin en uzun soluklu yarışması olan program ülkemizde ciddi izlenme oranları sergileyen bir yapımdır. Yılların eskitemediği yıllardır yayınlandığı her bölümü reyting rekorları kıran ve herkesin bilgisini sınadığı, yaşlısı ile gencini aynı soruda düşündürdüğü programı artık başkası sunuyor

Yarışmayı Bundan Sonra Murat YILDIRIM sunacak !

Başarılı oyuncu adından sık sık söz ettiriyor.  Murat yıldırım Bildiğiniz gibi 20 Haziran 2008’de Fırtına dizisinde rol arkadaşı Burçin Terzioğlu ile hayatını birleştirmiş 2014 senesinde ise ayrılmışlardı. Ülenin gündemine ise  Londra’da tanıştığı Faslı oyuncu İmane Elbani  nişanlanmaları ve evlenmeleri oldu. Hatta Sn. Cumhur Başkanı Recep Tayyip ERDOĞAN’ın telefonda face toface  yüz yüze görüşme ile ailesinden istediği İmane ELNABİ ile ile evlenen başarılı oyuncuya düğün hediyesi olarak  Cumhurbaşkanı da düğün hediyesi olarak bir kuran göndermişti.

Peki bunca hayran kitlesi oluşturan başarılı oyuncu neden yerini Pazartesi, çarşamba ve cuma günleri olmak üzere haftada üç gün yayın yapacak olan Murat YILDIRIM’a bırakıyor.

Kim Milyoner Olmak İsterden Selçuk Yöntem Neden Ayrıldı

Selçuk Yöntemin ayrılması kafalarda soru işeareti oluşturdu. Nedenini resmi şekilde açıklamasa da yakın çevresine yaptığı açıklamada; yeni bir kaç proje üzerinde çalıştığı, bu işi Kenan IŞIK’a vefasından dolayı kabul ettiğini belirten başarılı sunucu Büyük Bir dizi projesinde hayranlarının karşısına çıkabilir.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER