Haber Sırası

Sıla’nın menajeriyim dedi 25 bin TL dolandırdı!

Sıla’nın menajeriyim diyerek bir restoran sahibini 25 bin TL dolandıran Ali Ş. hakkında iddianame hazırlandı. Şüpheliden Sıla da şikayet oldu.

Sıla’nın menajeriyim dedi 25 bin TL dolandırdı!
30 Ekim 2016 - 14:31 'de eklendi ve 312 kez görüntülendi.

Ali Ş. isimli şahsın Sıla’nın menajeri olduğunu söyleyerek bir restoran sahibini 25 bin TL dolandırdığı iddia ediliyor. Savcı, şüpheli Ali Ş. hakkında dolandırıcılıktan iddianame hazırladı.

Son dönemlerde farklı konulardan dolayı sürekli gündemde olan Sıla, bu kez bir dolandırıcılık davasıyla gündeme geldi. Ali Ş. isimli bir şahsın Sıla’nın menajeri olduğunu söyleyerek, sanatçının sahneye çıkması karşılığı bir restoran sahibinden 25 bin TL aldığı iddia ediliyor. Alınan bilgiye göre şahsın dolandırıcı olduğunun anlaşılması üzerine şahıstan şikayetçi olundu. Dosyaya bakan savcı, Sıla’nın da şikayetçi olduğunun belirtildiği bir iddianame hazırlayarak Ali Ş.’nin 1 yıldan 5 yıla kadar hapis cezası ile yargılanmasını talep etti.

İddianamede Ali Ş.’nin dolandırıcılık yaptığına dair yeterli deliller olduğu ancak sanığın suçlamayı kabul etmediği öğrenildi. İddianame mahkeme tarafından kabul edilirse şüpheli Ali Ş. önümüzdeki günlerde hakim karşısına çıkartılacak.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER