Haber Sırası

Toyota C-HR fiyatı ile SUV segmentini sallıyor!

Toyota CHR fiyatı ve hybrid motor seçeneği ile SUV segmentinde rakiplerinden bir adım öne çıkıyor.

Toyota C-HR fiyatı ile SUV segmentini sallıyor!
19 Kasım 2016 - 16:30 'de eklendi ve 877 kez görüntülendi.

Dünya genelinde hybrid otomobillere verdiği önemle takdir toplayan Toyota, yeni SUV modeli C-HR’yi Türkiye’de satışa sundu. Toyota C-HR fiyatı ve hybrid motor seçeneği ile SUV segmentinde rakiplerinden bir adım öne çıkıyor. Dünya otomobil sektöründe hybrid otomobillere ilgi gösterenlerin sayısı her geçen gün artarken, hybrid motorun öncülüğünü elinde tutan Toyota’nın C-HR adını verdiği SUV modeli Türkiye’de hybrid motora olan ilgiyi artıracak gibi görünüyor.

Toyota, yeni crossover modeline Coupe High-Rider’ın yani Yüksek Binişli Coupe’un kısaltması olan C-HR adını verdi. Toyota C-HR’nin güvenlik teknolojisi yaya algılama ve otomatik acil durum frenleme, direksiyon yardımlı patika kalkışı uyarı sistemi, otomatik yüksek kiriş ve adaptif cruise control ile çarpışma uyarı sistemi gibi sistemler içeriyor.

Toyota C-HR Motor Seçenekleri

Toyota C-HR’nin 1.2 litre Turbo Benzinli ve 1.8 litre Hybrid olmak üzere iki motor seçeneği bulunuyor. Benzinli modelin ikisi 4×4 olmak üzere toplam 8 adet donanım paketi bulunurken, hybrid modelin üç adet donanım paketi bulunuyor. Hybrid model sürekli değişken şanzıman ile donatılmışken, benzinli modelin düz ve otomatik şanzıman seçenekleri bulunuyor.

Toyota C-HR 1.2 Turbo Benzinli modeli şehir içi 100 km’de 7.4 litre, şehir dışı 5.1 litre ve birleşik 5.9 litre yakıt tüketimi değerleri sunarken, karbondioksit salınımı ise 135 g/km olarak belirtiliyor.

C-HR’nin baz modeli 5 kollu 17 inç Alüminyum alaşımlı jantlar ve siyah iç döşeme ile müşteriye sunuluyor.

Toyota C-HR Fiyat Listesi

C-HR’nin benzinli modelinin başlangıç fiyatı 83.850 TL iken, hybrid modelinin başlangıç fiyatı 98.000 TL olarak listeleniyor. Benzinli modelin en yüksek donanım paketinin fiyatı ise 113.650 fiyat etiketine sahip.

4×2
Advance
4×2
Advance
4×2
Dynamic
4×2
Dynamic
4×4
Dynamic 4X4
4×2
Diamond
4×2
Diamond
4×4
Diamond 4×4
4×2
Hybrid Advance
4×2
Hybrid Dynamic
4×2
Hybrid Diamond
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER