Haber Sırası

Bayan Bacak Tuğçe Aral: “Tespih ve silah hastasıyım”

Bayan Bacak Tuğçe Aral röportajı. 2010 yılından bu yana Türkiye’nin en uzun bacaklı mankeni unvanını taşıyan Tuğçe Aral, tespih ve silah hastası olduğunu söyledi.

Bayan Bacak Tuğçe Aral: “Tespih ve silah hastasıyım”
12 Kasım 2016 - 14:18 'de eklendi ve 297 kez görüntülendi.

2010 yılından bu yana Türkiye’nin en uzun bacaklı mankeni unvanını taşıyan Tuğçe Aral, tespih ve silah hastası olduğunu söyledi.

Habertürk’ten Aytekin Teker’e bir röportaj veren Tuğçe Aral, sektörde emek hırsızlığının çok fazla olduğunu ifade ederken, “defileye çıkabilmek için manken olmak değil, sektördeki önemli isimlerin karısı ya da sevgilisi olmak gerekiyor” diye konuştu.

Güzelliği ve uzun bacakları ile moda dünyasında en çok dikkat çeken mankenler arasında yer alan Tuğçe Aral, aslen Gürcistanlı olduğunu, ancak İstanbul’da doğup büyüğünü ifade ediyor.

tugce-aral

Kocaeli Üniversitesi’nden mezun olan 25 yaşındaki Tuğçe Aral, ilk kez bir modellik yarışmasında keşfedildiğini, yarışmada dereceye girememesine rağmen bacak uzunluğu ile en beğenilen modeller arasında yer aldığını söylüyor. Bu yarışmadan sonra farklı kategorilerde 6 adet modellik tescili aldığını ancak bayan bacak olarak tanınmaya devam ettiğini belirtiyor.

Bayan bacak unvanını uzun süredir elinde tuttuğu hatırlatılan Aral, “2010 yılından bu yana Türkiye’nin en uzun bacaklı mankeni benim, bacak boyum 117 cm” dedi.

bayan-bacak

“Tespih ve Silah Hastasıyım”

Bayan bacak Tuğçe Aral’ın kadınlar arasında çok nadir görülen bir hobisi var: Tespih ve silah. Bu konuda kendisini “Tespih ve silah hastalığım var. Tespih taşımayı çok seviyorum ve atışlarım çok iyi.” şeklinde ifade ediyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER