Haber Sırası

Turkcell Salla Kazan ile bedava internet, konuşma ve SMS!

Turkcell Salla Kazan servisi ile bedava 10 GB internet, 10.000 dakika konuşma ya da 10.000 SMS kazandırıyor. Turkcell aboneleri Salla Kazan’a yoğun ilgi göstermeye başladı.

Turkcell Salla Kazan ile bedava internet, konuşma ve SMS!
30 Kasım 2016 - 0:28 'de eklendi ve 905 kez görüntülendi.

Türkiye’nin üç büyük GSM operatöründen biri olan Turkcell, 2016 yılının sonuna yaklaştığımız şu günlerde abonelerini sürpriz bir kampanya ile mutlu etti. Firma, Turkcell Salla Kazan adını verdiği servis ile abonelerine binlerce megabyte internet, binlerce dakika konuşma ve binlerce SMS’i bedava kazandırıyor. Turkcell Salla Kazan servisiyle ilgili detaylı bilgiler haberimizde.

Turkcell, mobil telefonlar için kullanımda olan Turkcell Hesabım uygulamasına eklediği Salla Kazan servisi ile her hafta abonelerine bedava hizmet hediye etmeye başladı. Turkcell abonelerinin bedava ineternet, konuşma ve SMS’den faydalanması ise oldukça kolay. Bunun için Turkcell Hesabım uygulamasına çalıştırmak ve servis menüsünden Salla Kazan servisine tıklamak gerekiyor. Daha sonra “Haydi Kazan” butonuna dokunmak ve telefonu sallamak yeterli oluyor. Servis sayesinde her abone haftada 1 kez olmak üzere rastgele internet, konuşma ya da SMS paketi kazanıyor. Turkcell Salla Kazan servisindeki en büyük hediyeler ise 10 GB internet, 10.000 dakika konuşma ve 10.000 SMS paketlerinden oluşuyor. Servis 2 Ocak 2017 tarihine kadar kullanıma açık olacak. Ayrıca data hattı denilen ve yalnızca internet paketi içeren hatlar servis dışı bırakılmıştır.

Telefonunuzda hala Turkcell Hesabım uygulaması yoksa, GooglePlay Store ya da Apple Store’dan hemen indirebilirsiniz. Uygulama ile tüm hatlarınızı aynı yerden yönetebilir, kalan kota miktarlarını öğrenebilirsiniz.

Turkcell hali hazırda Sarı Kutu adlı servisi ile de abonelerine hediyeler dağıtmaya devam ediyor. Her ne kadar Sarı Kutu’dan memnun olmayan abone sayısı fazla olsa da, bu servisi kullanarak yine bedava internet, konuşma ve SMS gibi paketler kazanılabiliyor. Ayrıca belirli online alışveriş mağazalarından indirim çeki, sinema bileti ya da ücretli servislerden ücretsiz yararlanma gibi seçenekler de Turkcell Sarı Kutu Hediye Kataloğu içinde yer alıyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER