Haber Sırası

World of Warcraft: Legion Gamescom’da duyuruldu!

Dünyanın en çok oynanan oyunu unvanını elinde bulunduran World of Warcraft’ın 6. ek paketi World of Warcraft: Legion, oyun fuarı Gamescom’un 3. gününde duyuruldu.

World of Warcraft: Legion Gamescom’da duyuruldu!
07 Ağustos 2015 - 1:09 'de eklendi ve 922 kez görüntülendi.

Dünyanın en çok oynanan oyunu unvanını elinde bulunduran World of Warcraft‘ın 6. ek paketi World of Warcraft: Legion, oyun fuarı Gamescom’un 3. gününde duyuruldu.

Gamescom’un 3. gününde Blizzard paneli başlar başlamaz bomba patladı ve World of Warcraft: Legion’ın tanıtım fragmanı yayınlandı. Oyuna gelen bu ek paket, dikkat çekici birçok yeniliğe işaret ediyor. Bu yenilikler arasında, oyuna yeni eklenen “The Broken Isles” isimli yeni bir kıta, “Artifact Weapons” isimli silah sistemleri, “Demon Hunter adlı” yeni bir sınıf ve 110′ a kadar yükseltilen yeni seviye sistemi yer alıyor.

Artifact Weapons sistemiyle birlikte, silahlarımızı dilediğimiz gibi kişiselleştirebileceğiz. Öncelikle silahımızın özelliklerini değiştirerek başlayacağımız bu işlem, silaha ekleyeceğimiz rün benzeri soketler ile hem silahı güçlendirecek, hem de sahip olduğumuz bu yetenekleri daha güçlü bir hale getirecek. Bunun dışında, yine bu sistem ile silahlarımızın rengini ve görüntüsünü de istediğimiz gibi kişiselleştirebileceğiz. Özellikle bu sistemin tanıtımında “Ashbringer” gibi efsanevi bir silahın gösterilmesi, oyuncuları oldukça heyecanlandırdı.

Yeni ek pakette hikaye olarak ise adından da anlaşılabileceği gibi, Burning Legion geri dönüyor! Blizzard uzun bir sürenin ardından, World of Warcraft oyunlarını yeniden heyecanlandırmayı başarmış gibi görünüyor. Legion ek paketinin tanıtım fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

World of Warcraft Legion ne zaman çıkacak?

World of Warcraft: Legion ek paketinin, 2016 yılının ilk aylarında oyunun takipçilerinin beğenisine sunulması bekleniyor.

World of Warcraft: Legion Tanıtım Fragmanı

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER