Haber Sırası

Yeni Honda Civic Sedan müşterilerini bekliyor!

Yeni Honda Civic Sedan, Ekim ayı itibari ile Türkiye’de satışa sunuldu. Peki Yeni Honda Civic otomobili inceleyenlerden nasıl yorumlar aldı? Yeni Civic Sedan tutuldu mu?

Yeni Honda Civic Sedan müşterilerini bekliyor!
27 Ekim 2016 - 16:09 'de eklendi ve 528 kez görüntülendi.

Geçtiğimiz yılın başından bu yana otomobil sektöründe merakla beklenen Yeni Honda Civic Sedan, Ekim ayı itibari ile Türkiye’de satışa sunuldu. Peki Yeni Honda Civic otomobili inceleyenlerden nasıl yorumlar aldı?

Japon otomotiv devi Honda, 10. Nesil Honda Civic’i 2016 yılının son çeyreğinde önce ABD’de daha sonra ise tüm dünyada satışa çıkardı. Bir önceki kasasının yoğun eleştirilere maruz kaldığı Yeni Honda Civic’in otomobil sektöründen alacağı geri dönüşler firma için çok önemliydi. Peki Honda, Yeni Civic için beklediği tepkileri alabildi mi?

Ekim ayı itibari ile tüm Honda yetkili satıcılarında müşterilerini beklemeye başlayan Yeni Civic Sedan, kendisini incelemeye gelenler tarafından bazı eleştirilere maruz kaldı. Bu eleştirilerin en başında ise otomobilin gövdesinde kullanılan malzemenin yeterince kaliteli olmadığı yer alıyor. Motor seçenekleri arasında benzinli ve benzin-lpgli motorların yer aldığı Yeni Civic teknoloji, konfor ve güvenlik anlamında oldukça tatmin edici bir seviyedeyken, modelin gövdesinde kullanılan malzemenin eleştirilere maruz kalması firma için hayal kırıklığı yaratabilecek gibi görünüyor.

75.740 TL başlangıç fiyatına sahip Yeni Civic’in sektörde tutulup tutulmayacağı ise yıl sonunda açıklanacak satış rakamları ile ortaya çıkacak.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER